Personal


Marie Samuelsson

Leg. psykoterapeut, socionom


marie.samuelsson@sanktlukas.se


Karin Lidén Genugu

Leg. psykoterapeut, socionom


karin.liden-genugu@sanktlukas.se


Katja Malmberg

Leg. psykoterapeut, KBT,Leg psykolog

070 0904427
katja.malmberg@sanktlukas.se


Johannes Lundborg

Leg. psykoterapeut KBT, Leg. psykolog, EMDR

072-0052029
johannes.lundborg@sanktlukas.se


Marie Johnsson

Leg. psykoterapeut PDT, socionom

0736820778
marie.a.johnsson@sanktlukas.se


Malin Mellgren

Leg. psykoterapeut, socionom, KBT

0702-20 03 22
malin.mellgren@sanktlukas.se


Heléne Carlsson

Leg. psykoterapeut, leg. logoped


helene.carlsson@sanktlukas.se


Birgitta Danielsson

Leg. psykoterapeut, socionom


birgitta.danielsson@sanktlukas.se


Teresia Engblom

Leg. psykoterapeut, socionom


teresia.engblom@sanktlukas.se


Karin Hendar

Leg. psykoterapeut, socionom


karin.hendar@sanktlukas.se


Gunilla Johansson

Leg. psykoterapeut, socionom


gunilla.johansson@sanktlukas.se


Leena Gullberg Jokela

Leg. psykoterapeut, leg. psykolog, handledare i psykoterapi, även psykoterapi på finska


leena.jokela@sanktlukas.se


Mats Lindqvist

Leg. psykoterapeut, leg. psykolog, handledare i psykoterapi


mats.lindqvist@sanktlukas.se


Rolf Svensson

Behandlingsansvarig, leg. psykoterapeut, leg. psykolog

040-66 55 563
rolf.svensson@sanktlukas.se


Susanne Öberg

Leg.psykoterapeut, socionom

070-0904428
susanne.oberg@sanktlukas.se


Marie Lindberg

S:t Lukasterapeut


marie.lindberg@sanktlukas.se


Lisbeth Kryger

Receptionist


lisbeth.kryger@sanktlukas.se


Marie Siljeholm

Receptionist


marie.siljeholm@sanktlukas.se


Bo-Anders Nilsson

Verksamhetschef/ekonomi

070-7753726
bo-anders.nilsson@sanktlukas.se