Personal


Susie Rasmussen

Socionom, leg. psykoterapeut PDT,

0704358459
susie.rasmussen@sanktlukas.se


Niklas Brorup

Administratör


niklas.brorup@sanktlukas.se


Marie Samuelsson

Socionom, leg. psykoterapeut PDT


marie.samuelsson@sanktlukas.se


Karin Lidén Genugu

Socionom, leg. psykoterapeut


karin.liden-genugu@sanktlukas.se


Katja Malmberg

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut KBT

070 0904427
katja.malmberg@sanktlukas.se


Johannes Lundborg

Leg. psykolog, leg psykoterapeut KBT, EMDR

072-0052029
johannes.lundborg@sanktlukas.se


Malin Abramsson

Socionom, leg. psykoterapeut KBT

0702-20 03 22
malin.abramsson@sanktlukas.se


Heléne Carlsson

Leg. logoped, leg. psykoterapeut PDT, handledarutbildad


helene.carlsson@sanktlukas.se


Birgitta Danielsson

Socionom, leg. psykoterapeut PDT


birgitta.danielsson@sanktlukas.se


Teresia Hemåker

Socionom, leg. psykoterapeut PDT, handledarutbildad


teresia.hemaker@sanktlukas.se


Karin Hendar

Socionom, leg.psykoterapeut PDT, handledarutbildad


karin.hendar@sanktlukas.se


Gunilla Johansson

Socionom, leg. psykoterapeut


gunilla.johansson@sanktlukas.se


Leena Gullberg Jokela

Leg. psykoterapeut, leg. psykolog, handledare i psykoterapi, även psykoterapi på finska


leena.jokela@sanktlukas.se


Mats Lindqvist

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut PDT, handledare i psykoterapi


mats.lindqvist@sanktlukas.se


Rolf Svensson

Leg psykolog, leg. psykoterapeut, behandlingsansvarig

040-66 55 563
rolf.svensson@sanktlukas.se


Susanne Öberg

Socionom, leg.psykoterapeut KBT

070-0904428
susanne.oberg@sanktlukas.se


Marie Lindberg

S:t Lukasterapeut


marie.lindberg@sanktlukas.se


Lisbeth Kryger

Administratör


lisbeth.kryger@sanktlukas.se


Anna Kucinski

Administratör-ekonomi


anna.kucinski@sanktlukas.se


Bo-Anders Nilsson

Verksamhetschef-ekonomi

070-7753726
bo-anders.nilsson@sanktlukas.se