Personal


Luce Negri

Verksamhetschef, leg. psykoterapeut, beteendevetare

0322-63 81 97
luce.negri@sanktlukas.se


Jennie Skoglund

Vikarierande verksamhetschef, leg. psykolog, organisationspsykolog, handledare

Vi välkomnar Jennie Skoglund som vikarierande verksamhetschef från 1 juni 2021.

0322-63 81 97 073-961 35 86
jennie.skoglund2@sanktlukas.se


Ann-Kersti Wrener

Leg. psykoterapeut, leg. tandläkare, handledare, EMDR

0322-63 81 97
ann-kersti.wrener@sanktlukas.se


Gabriella Danell

Leg. psykoterapeut, teol. kand., handledare, EMDR

0322-63 81 97
gabriella.danell@sanktlukas.se


Louise Ekström

Leg. psykoterapeut, handledare (KBT, DBT, ACT), leg. sjuksköterska, specialist i psykiatrisk vård

0322-63 81 97
louise.ekstrom@sanktlukas.se


Monika Larsson

Leg. psykoterapeut, leg. logoped, EMDR

0322-63 81 97
monika.larsson@sanktlukas.se


Pia Färdig

Leg. psykoterapeut, socionom, cert. funktionell familjeterapi, HBTQ certif.

0322-63 81 97
pia.fardig@sanktlukas.se


Franck Siljestrand

Leg. psykolog

0322-63 81 97
franck.siljestrand@sanktlukas.se


Jan-Olof Brolin

Leg. psykoterapeut, socionom, EMDR

0322-63 81 97
jan-olof.brolin@sanktlukas.se


James Stålsjö

Administratör, psykologistudent GU

0322-63 81 97
james.stalsjo@sanktlukas.se