Personal


Ingegerd Svahn

Verksamhetschef, socionom

011-104120 0760-509434
ingegerd.svahn@sanktlukas.se


Kristin Halldorsdottir

Fil.kand, leg. psykoterapeut, psykoterapihandledare och lärare

073-9625272
kristin.halldorsdottir@sanktlukas.se


Marie Ljungman

Socionom, leg. psykoterapeut

011-104120, 013-133410
marie.ljungman@sanktlukas.se


Per Rickardson

Pastor, leg. psykoterapeut

011-104120
ostergotland@sanktlukas.se


Karin Rulander

Socionom, leg. psykoterapeut

011-104120, 013-133410
karin.rulander@sanktlukas.se


Anne Viitanen Berglund

Socionom, leg. psykoterapeut

011-104120, 013-133410
anne.viitanen.berglund@sanktlukas.se


Leena Winqvist Roberts

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut

Leena börjar arbeta hos oss den 12 januari 2022.

011-104120,  013-133410
leena.winqvist.roberts@sanktlukas.se