Personal

På S:t Lukas i Skellefteå arbetar:


Anneli Levin

Leg. psykolog/leg. psykoterapeut


anneli.levin@sanktlukas.se


Bo Gunnarsson

VD, socionom, leg. psykoterapeut samt lärare och handledare i psykoterpi

0910-702384
bo.gunnarsson@sanktlukas.se


Carin Lindgren

Socionom/leg. psykoterapeut samt handledare i psykoterapi och psykologisk behandling

0910-702384
carin.lindgren@sanktlukas.se


Anders Wesslund

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut samt lärare och handledare i psykoterapi

0910-702384
anders.wesslund@sanktlukas.se


Ingrid Lundberg Andersson

Socionom/leg. psykoterapeut samt handledare i psykoterapi och psykologisk behandling

0910-702384
ingrid.lundberg.andersson@sanktlukas.se


Ulla Norman

Socionom, leg. psykoterapeut samt handledare i psykoterapi och psykologisk behandling

0910-702384
ulla.norman@sanktlukas.se


Matz Sparrman

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut samt lärare och handledare i psykoterapi

0910-702384
matz.sparrman@sanktlukas.se