Personal


Pia Keanius

Leg. psykoterapeut, socionom


Margaretha Norling

KBT - terapeut, socionom och sexualrådgivare


margaretha.norling@sanktlukas.se


Aino Tammelin

Verksamhetschef, leg psykoterapeut, socionom


aino.tammelin@sanktlukas.se


Karin Ivarsson

Leg psykoterapeut, socionom


karin.ivarsson@sanktlukas.se


Göran Jansson

Leg. psykoterapeut, handledare, socionom


goran.jansson@sanktlukas.se


Katarina Juhlin

Leg. psykoterapeut, leg. psykolog, socionom


katarina.juhlin@sanktlukas.se


Mats Nygren

Leg. psykoterapeut, beteendevetare, pedagog


mats.nygren@sanktlukas.se


Lena Jerlebo

Administratör


lena.jerlebo@sanktlukas.se


Gunilla Sundström

Administratör


gunilla.sundstrom@sanktlukas.se